INTENCJE MSZALNE: 2 V — 8 V 2022 r.

Poniedziałek    2 V

g.700           Nie ma mszy św.

g.
  1800      Nabożeństwo majowe

Msza św. z uroczystości N.M.P. Królowej Polski

1)   Łucję, Wacława Zgardów
                   2)    Bożenę Sowę w 1 rocz. śmierci – int. syna Macieja z rodziną

Wtorek  3 Vuroczystość NMP KRÓLOWEJ POLSKI

g.800             Leona Żulickiego w 34 rocznicę śmierci i jego żonę Kazimierę, córkę Sabinę i wnuczkę Alicję

g.1000        1)   Za OJCZYZNĘ

2) W intencji OSP w parafii Opatówek: za                     Żyjących, Zmarłych i Przyjaciół Straży

g.1200        Teresę i Mieczysława Smolarków, Stanisławę Ciamarę, Mariannę i Kazimierza Demskich

g. 1700      Mariannę, Czesława, Józefa Wietrzychów

Środa –  4 V

g.700           1)    Zenona Wielgusiaka
                      2)    Jerzego Myserę – int. chrześniaka Adama
                      3)    Kazimierza Piekarskiego

g.  1800      Nabożeństwo majowe

Tadeusza, Waldemara i Jolantę Kawalów

Czwartek – 5 V

g.700      1)    Kazimierę Bednarek – int. Jadwigi i Jana Kałużnych
                2)   Jerzego Melkę
                3)    Stefana Waldemara Mosińskiego
                4)    Stanisława Śniegułę – int. wnuczki Olimpii

g. 1730 — Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie.

g.  1800          Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego                            1)  Intencja z próśb z nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

2)  o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

Pierwszy Piątek miesiąca –  6  V

g.700           1)   Stanisława Kusia
                      2)  Macieja Kaczmarka
                     3)   Zofię Antoniak
                     4)   Józefę Cieślak

g.1700
Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy parafii

Sobota  – 7 V

g.700           1)  Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi za zniewagi Jej wyrządzone

2)  Stanisława Nurka i jego rodziców: Annę i Józefa Nurków

g.  1800     Stanisławę i Stanisława Spiszów

8  V   IV  Niedziela Wielkanocy

g.800             Stanisławę Stasiak

g.1000        Za Parafian

g.1200          Stanisławę Ciamarę w 8 rocznicę śmierci i z racji imienin

g. 1700         Stanisława Kasperka – int. żony z dziećmi

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Czwartek  5  V  2022, godz. 1800

Intencje ogólne:

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny, o pokój społeczny i błogosławieństwo dla rządzących krajem, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O pokój na Ukrainie.
O opiekę i błogosł. Boże dla Agnieszki, Piotra, Wacława. O zdrowie dla ks. Leszka, Anety, Włodzimierza.

Za zmarłych:

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, Ewarda Janiaka, Teofila Wilskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Mariana Bruzdę, Stefana Czerwińskiego, Le­onarda Kryściaka, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Jana Anklewicza, Bogusława Adamusa, Józefa Dębińskiego, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, Zenona Banasiaka, Ryszarda Tuzina, siostrę Władysławę, siostrę Charitas, siostrę Hiacyntę Kopeć, siostrę Izabelę Banasiak, poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską.

Modlimy się za zmarłych: Iwonę Gruszkę, Dawida Małeckiego, Stanisława Małeckiego,   Stanisława Kusia, Apolonię, Zygmunta Nurków i Kazimierza Sobczaka, Jana Sowę, Jolantę Nowińską,  Aleksandrę i Ryszarda Klibrów, Alfredę i Jana Łańduchów, Macieja Lazarka,  Edwarda Pilasa, Janinę i Józefa Chojnowskich, Danutę Figiel, Dariusza Balcerczyka, Bronisławę Balcerczyk, Jadwigę,  Władysława, Jadwigę i Bogdana Warszewskich, Wojciecha Łańducha, Józefa Gibusa, Pawła Tomaskę, Józefa, Mieczysławę i Joannę Jureckich, Izabelę Türk, Wandę Tułacz, Jerzego Gunerę, Tadeusza Wrzesińskiego, Irenę i Zdzisława  Wojewodów, Mariannę, Jana Ren, Barbarę Przepiórkę, Jadwigę, Jana Galewiczów, Reginę Stępniewską, Danutę, Piotra Sarnau, Andrzeja Bidera, Tomasza Dustera, Joannę, Mariana Maniów, Sabinę Wiktorowicz, Honoratę, Mariannę, Jana Łuczaków, Marię, Tadeusza Perskawców, Halinę Sobocką, Rocha Hermana, Marka Gąsiorowskiego, Grzegorza Prętczyńskiego, Annę Augustyniak, Krzysztofa Judasza, Czesława Woźniaka, Helenę Tułacz, Jadwigę Ciuruś, Pelagię Celer, Juliannę Kuświk, Józefę i Józefa Szychtów, za oczyszczających się w czyśćcu.