INTENCJE MSZALNE: 29 VI — 4 VII 2024 r.

29 VII

Danutę Kliber-Stasiak – int. Niełacnych z Michałowa

30 VII

Antoniego Gryczyńskiego

31 VII

Krzysztofa Muszyńskiego – int. Krystyny Juszczak z córką Iwoną

1 VIII

Marka Płóciennika – int. kuzynki Karoliny i Krystiana Twardowskich

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

Pierwszy Piątek miesiąca

2 VIII

1)Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy parafii

2)   Genowefę Zimną – int. syna Bogdana z rodziną

Helenę i Stanisława Kowalskich, Andrzeja Fibigera oraz o zdrowie dl Jana Kowalskiego

3 VIII

1) Msza św. wynagradzająca Maryi za grzechy Jej wyrządzane

2)Stanisława Zimnego – int. sąsiadów Wangów z dziećmi

Józefa Nieboraka – int. syna Sylwestra z żoną

XVIII

Okresu Zwykłego

7 VII

Helenę, Michała Juszczaków, Stefanię i Pawła Klibrów

Za PARAFIAN

Annę Gawłowicz w 1 rocz. śmierci – int. córek z rodzinami

Czesława i Józefa Dulebów, Władysławę i Władysława Krajewskich

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
Czwartek 1 VIII 2024, godz. 1800

Intencje ogólne:

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii i z diecezji. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny. O pokój na Ukrainie i w Ziemi Świętej oraz by nie doszło do wojny nuklearnej. O Boże błogosławieństwo dla Piotra i jego Najbliższych, dla Anny i Andrzeja. O zdrowie dla Włodzimierza, Sabiny, Przemysława. O szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny. O Boże błogosławieństwo dla dzieci i młodzieży na czas wakacji. O Boże błogosławieństwo dla Grupy Oliwkowej, jej Przyjaciół i Darczyńców.

Za zmarłych:

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, Edwarda Janiaka, Teofila Wilskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Mariana Bruzdę, Stefana Czerwińskiego, Leonarda Kryściaka, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Eugeniusza Pawlickiego, Jana Anklewicza, Bogusława Adamusa, Józefa Dębińskiego, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego,  Jacka Paczkowskiego, Waldemara Machowicza, Zenona Banasiaka, Ryszarda Tuzina, Leona Baszczyńskiego, Krzysztofa Nojmana, Zdzisława Króla, Marka Bobka, Bolesława Kawczyńskiego, Jana Dwojackiego, Seweryna Rosika, Stanisława Witka, Roberta Olejnika, Zdzisława Pawlaka, Mirosława Rapcię, kleryków: Szymona Drankiewicza, Artura Wachnika, siostrę Władysławę, siostrę Charitas, siostrę Hiacyntę Kopeć, siostrę Izabelę Banasiak, poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską.

Modlimy się za zmarłych:
Wandę i Mieczysława Klibrów, Ignacego, Helenę, Juliana Łukaszczyków, Danutę Bartosik, Pawła Kobierskiego, Ryszarda i Elżbietę Jaśkiewiczów, Jerzego Wardęgę, Bronisława Chojnackiego, Dorotę, Michała, Kazimierę i Edwarda Bęckich, Marię i Jana Burzyńskich, Stanisława Janiaka, Aleksandrę Powolną, Antoniego Gryczyńskiego, Danutę Kliber-Stasiak, Krzysztofa Muszyńskiego, Marka Płóciennika, Franciszka i Genowefę Zimnych, Józefa Krobskiego, Stanisława Zimnego, Marię i Józefa Tułaczów, Sylwestra Szymczaka, Wacława Kudasia, Dariusza Rasiewskiego, Marię Teresę i Stanisława Matysiaków, Urszulę Gonerę, Wiesława i Teresę Juszczaków, Stefanię i Macieja Okuniewskich, Jadwigę Pilas, Zofię i Zdzisława Grzelaczyków, Jana Kłodzińskiego, Mariana i Stanisławę Cieślaków, Zdzisława Gibusa, Jana Zimnego, Marka i Krzysztofa Bogaczyńskich, Henryka Andrzeja Żebrowskiego, Aleksandrę i Zygmunta Zimnych, Reginę i Jerzego Gierlicza, Czesławę, Edwarda, Macieja Sowów, Jadwigę Ciuruś, Jadwigę Janiak, Beatę Matusiak, Iwonę Gruszkę, Ryszarda Kicińskiego, Zofię i Bolesława Żurawskich  za oczyszczających się w czyśćcu.