Zapowiedzi przedmałżeńskie

Statut 527. Pierwszego Synodu Diecezji Kaliskiej 2007-2009:

Zapowiedzi przedślubne powinny się podane do publicznej wiadomości w ogłoszeniach duszpasterskich lub wywieszone na tablicy ogłoszeń przez dwie niedziele lub święta nakazane w parafiach zamieszkania narzeczonych oraz w parafiach ostatnich sześciu miesięcy zamieszkania każdego z nich.

Związek małżeński mają zawrzeć następujące osoby:

1.  Mateusz Jacek Wojtaszek, kaw. zam. w Opatówku i Patrycja Anna Szymoniak, panna zam. w par. Św. Bartłomieja Ap. w Stawiszynie

2. Patryk Grzegorz Nowicki, kaw. zam. Opatówku i Kinga Agnieszka Polowczyk, panna zam. w Opatówku

Młodych polecamy modlitwie, a kto by znał kanoniczne przeszkody do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego w sumieniu jest zobowiązany zgłosić to do kancelarii parafialnej.

Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opatówku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.