INTENCJE MSZALNE: 26 IX— 02 X 2022 r.

INTENCJE MSZALNE 26.09. - 02.10.2022R.   

PONIEDZIAŁEK 26.09.2022r.

7.00

 

1) + Edwarda Pilasa 

2) + Zdzisława Kosera

18.00

+ Jadwigę Sporecką - int. Żywego Różańca

WTOREK 27.09.2022 r.

7.00

1) + Janinę Chojnowską 

2) + Józefa Tułacza 

3) + Dariusza Balcerczyka

18.00

+ Macieja Lazarka - int. Kamili Krystery 

ŚRODA 28.09.2022 r.

7.00

 

1) + Lucynę Sobczak - int. Reginy i Henryka Sobczaków z rodziną

2) + Józefa Kopcia - int. chrzestnej z rodziną

3) + Tadeusza Perskawca 

4) + Wojciecha Łańducha - int. teściowej Zofii

18.00

+ Joannę Rymarczyk - int. bratanka Dariusza z rodziną z Michałowa

CZWARTEK 29.09.2022 r.

7.00

1) + Hieronima Banasiaka - int. Faustyny Politowskiej

2) + Józefa Bednarka w 12r. śm.

3) + Józefa Sowę - int. sąsiadów Ugornych i Demczyszynów 

4) + Józefa Gibusa 

18.00

1) Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

2) + Pawła Tomaskę 

PIĄTEK 30.09.2022 r.

7.00

1) + Józefa Jureckiego - int. szwagierki Maryli

2) + Izabelę Turk - int. siostry Barbary z mężem

3) + Jerzego Gunerę - int. córki Kasi z mężem i dziećmi

4) + Tadeusza Wrzesińskiego - int. syna Marka z rodz.

18.00

1) + Macieja Lazarka - int. córki Marty ze Zbyszkiem 

2) + Danielę Kliber z racji urodzin i Hieronima Jędrzejaka z racji imienin

Droga Krzyżowa prowadzona przez grupę O. Pio 

SOBOTA 01.10.2022 r.

7.00

 

1) + Jadwigę Warszewską 

2) + Władysława Warszewskiego 

3) + Bogdana Warszewskiego - int. Elżbiety i Tomasza Rogozińskich 

4) + Macieja Świerka - int. teściowej Grażyny 

15:30

O Boże bł. Dla nowożeńców: Aleksandry Błaszczyk i Błażeja Kowalczyka 

17.00

O Boże bł. Dla nowożeńców: Natalii Rogozińskiej i Mariusza Drygały 

18.00

Nabożeństwo Różańcowe 

+ Czesławę Mielcarek z racji 2r. śm. i jej męża Zygmunta 

NIEDZIELA  02.10.2022 r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00

Z okazji ur. Jadwigi i + córkę Alicję 

10.00

1) Za parafian

2) + Andrzeja Walczaka oraz rodziców z obojga stron: Marię i Stanisława Walczaków, Teresę i Stanisława Miśkiewiczów 

Chrzest 

12.00

+ Józefa, Eugenię i Stanisława Klibrów i Stanisława Janiaka 

16.30

Nabożeństwo Różańcowe 

+ Macieja Woźniźaka w 10r. śm. 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Czwartek 22 IX 2022, godz. 18 00

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny, o pokój społeczny i błogosławieństwo dla rządzących krajem, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O pokój na Ukrainie. O opiekę i błogosł. Boże dla Agnieszki, Piotra. O zdrowie dla Włodzimierza, Stanisława, Marka. Dziękczynna za życie Hani z prośbą o radość wieczną dla zmarłych z jej rodziny. W intencji kandydatów do sakramentu Bierzmowania i ich rodzin.

Za zmarłych:

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, Ewarda Janiaka, Teofila Wilskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Mariana Bruzdę, Stefana Czerwińskiego, Leonarda Kryściaka, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Jana Anklewicza, Bogusława Adamusa, Józefa Dębińskiego, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, Zenona Banasiaka, Ryszarda Tuzina, Krzysztofa Nojmana, Zdzisława Króla, Marka Bobka, Bolesława Kawczyńskiego, kleryków: Szymona Drankiewicza, Artura Wachnika, siostrę Władysławę, siostrę Charitas, siostrę Hiacyntę Kopeć, siostrę Izabelę Banasiak, poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską.
Modlimy się za zmarłych: Dawida Małeckiego, Stanisława Małeckiego, Janinę i Józefa Chojnowskich, Danutę, Wacława, Małgorzatę Figiel, Jadwigę, Władysława, Jadwigę i Bogdana Warszewskich, Wojciecha Łańducha, Pawła Tomaskę, Izabelę Türk, Wandę Tułacz, Mariannę, Jana Ren, Barbarę Przepiórkę, Jadwigę, Jana Galewiczów, Honoratę, Mariannę, Jana Łuczaków, Marka Gąsiorowskiego, Grzegorza Prętczyńskiego, Annę i Stefana Augustyniaków, Krzysztofa Judasza, Czesława Woźniaka, Helenę, Wacława Tułaczów, Wacława Sztanderę, Józefa i Henrykę Kuś, Kazimierę i Mariana Mazurowskich, Józefa, Jana, Józefa, Mariannę Maniów, Barbarę i Tadeusza Aniołowskich, Jerzego i Jadwigę Olejniczaków, Kazimierza i Mieczysławę Frankiewiczów, Józefa Juszczaka, Stefanię i Wacława Gawłowskich, Hieronima, Władysława Szymańskich, Krzysztofa Kobyłkę, Mariannę i Mieczysława Kocembów, Mirosławę i Piotra Majdziaków, Ewę i Daniela Krzywdów, Stanisława Gieszczyńskiego, Zbigniewa Wrzesińskiego, Jadwigę i Jerzego Sporeckich, Ewę Śniegułę, Stanisława Juszczaka, Krystynę Woźniak, Zofię i Henryka Karolaków,…. Piotra Sędziaka, Jadwigę Ciuruś, Macieja Świerka, Józefę i Józefa Szychtów, Piotra Jarycha, zmarłych z rodziny Jarychów i Litwów, Marię Krawczykowską, Marka Płuciennika, Ryszarda Kicińskiego, Zofię i Bolesława Żurawskich, Wacława Urbańskiego, Jerzego Korczyńskiego za oczyszczających się w czyśćcu.