INTENCJE MSZALNE: 31 X— 06 XI 2022 r.

INTENCJE MSZALNE 31.10. - 06.11.2022R.

PONIEDZIAŁEK 31.10.2022r.

1) + Joannę Manię

2) + Marię Perskawiec

3) + Czesława Woźniaka - int. córki Anny z mężem

Nabożeństwo Różańcowe

1) + Annę Augustyniak - int. Żywego Różańca

2) + Ireneusza Skindera - int. wychowanków p. Doroty Skinder ze Szkoły Podstawowej w Opatówku z klasy VIII B wraz z rodzicami

WTOREK 01.11.2022 r.

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

+ Zofię Nowak w 2 r. śm. i jej męża Zenona

+ Józefa Jureckiego

MSZA NA CMENTARZU PARAFIALNYM - ZA PARAFIAN

ŚRODA 02.11.2022 r.

DZIEŃ ZADUSZNY

1) + Halinę Sobocką - int. Brata Bogdana z żoną

2) + Sabinę Wiktorowicz

3) W intencjach Ojca Świętego

W intencji Wszystkich Wiernych Zmarłych

1) + Dariusza Feliksiaka w 29r. śm.

2) + Annę Augustyniak - int. wnuczki Marii

CZWARTEK 03.11.2022 r.

DZIEŃ ADORACJI

1) + Jadwigę Galewicz - int. wnuczki Oli z Kacperkiem

2) + Grzegorza Prętczyńskiego - int. syna Michała i Bogusi z Martynką i Adrianem

3) + Marka Gąsiorowskiego - int. mamy

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Różaniec

1) Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

2) + Danutę Sarnau - int. siostry Barbary

I PIĄTEKMIESIĄCA  04.11.2022 r.

1) Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

2) + Honoratę Łuczak

3) + Rocha Hermana - int. Wnuka Adriana

4) + Tadeusza Wrzesińskiego

+ Marię Kołatę

I SOBOTA MIESIĄCA 05.11.2022 r.

1) + Marka Andrzejewskiego - int. brata Andrzeja  z żoną i córką

2) + Krzysztofa Judasza - int. mamy

3) + Helenę Tułacz - int. syna Wacława

4) Wynagradzająca Sercu Maryi za grzechy parafii

+ Marię, Jerzego, Władysławę, Józefa, Annę, Stanisława Janiaków

NIEDZIELA  06.11.2022 r.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1) + Marię Jankę, Zbigniewa Okońskiego

2) + Elżbietę,Bolesławę,Józefa Antczaków, Teodozję i Stanisława Lisów

Za parafian

+ Leonardę i Leonarda Ugornych z okazji imienin

+ Barbarę, Piotra, Lucynę i Andrzeja

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Czwartek 03 XI 2022, godz. 17:00

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny, o pokój społeczny i błogosławieństwo dla rządzących krajem, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O pokój na Ukrainie. O opiekę i błogosł. Boże dla Piotra. O zdrowie dla Włodzimierza, Stanisława, Marka, Marii. Dziękczynna za życie Hani z prośbą o radość wieczną dla zmarłych z jej rodziny. O powołania kapłańskie i zakonne.

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, Ewarda Janiaka, Teofila Wilskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Mariana Bruzdę, Stefana Czerwińskiego, Leonarda Kryściaka, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Jana Anklewicza, Bogusława Adamusa, Józefa Dębińskiego, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, Zenona Banasiaka, Ryszarda Tuzina, Krzysztofa Nojmana, Zdzisława Króla, Marka Bobka, Bolesława Kawczyńskiego, kleryków: Szymona Drankiewicza, Artura Wachnika, siostrę Władysławę, siostrę Charitas, siostrę Hiacyntę Kopeć, siostrę Izabelę Banasiak, poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską.

Modlimy się za zmarłych: Dawida Małeckiego, Stanisława Małeckiego, Janinę i Józefa Chojnowskich, Danutę, Wacława, Małgorzatę Figiel, Jadwigę, Władysława, Jadwigę i Bogdana Warszewskich, Wojciecha Łańducha, Pawła Tomaskę, Izabelę Türk, Wandę Tułacz, Mariannę, Jana Ren, Barbarę Przepiórkę, Jadwigę, Jana Galewiczów, Honoratę, Mariannę, Jana Łuczaków, Marka Gąsiorowskiego, Grzegorza Prętczyńskiego, Annę i Stefana Augustyniaków, Krzysztofa Judasza, Czesława Woźniaka, Wacława Sztanderę, Kazimierę i Mariana Mazurowskich, Józefa, Jana, Józefa, Mariannę Maniów, Barbarę i Tadeusza Aniołowskich, Jerzego i Jadwigę Olejniczaków, Kazimierza i Mieczysławę Frankiewiczów, Józefa Juszczaka, Stefanię i Wacława Gawłowskich, Hieronima, Władysława Szymańskich, Krzysztofa Kobyłkę,

Mariannę i Mieczysława Kocembów, Mirosławę i Piotra Majdziaków, Ewę i Daniela Krzywdów, Stanisława Gieszczyńskiego, Jadwigę i Jerzego Sporeckich, Ewę Śniegułę, Stanisława Juszczaka, Krystynę Woźniak, Zofię i Henryka Karolaków, Janinę Guźniczak, Jerzego Korczyńskiego, Agnieszkę, Jana i Sabinę Drobników, Kazimierę, Mieczysława, Beatę Gruszków, Weronikę i Leona Salamonów, Jacka Mazurowskiego, Jolantę Iciaszek, Jerzego Cecotkę, Krzysztofa Tomaszewskiego, Tadeusza Powolnego, Daniela Kupczyka, Stanisława Wójcickiego, Jadwigę Ciuruś, Józefę i Józefa Szychtów, Piotra Jarycha, zmarłych z rodziny Jarychów i Litwów, Włodzimierza Golasińskiego, Halinę Jabłońską, Danutę Sarnau, za oczyszczających się w czyśćcu.