INTENCJE MSZALNE: 30 I — 05 II 2023 r.

INTENCJE MSZALNE 30.01.2023r. - 05.02.2023r.

PONIEDZIAŁEK 30.01.2023r.

1) + Kazimierza Frankiewicza

2) + Józefa Juszczaka

3) + Władysława Szymańskiego

WTOREK 31.01.2023 r.

1)+ Łucję i Wacława Zgardów

2) + Krzysztofa Kobyłkę

3)+ Mariannę Kocembę - int. Wiesławy i Marka Rubasów z rodziną

ŚRODA 01.02.2023 r.

1) + Mirosławę Majdziak

2) + Stanisława Gieszczyńskiego

3) Dziękczynna za życie Hani z prośbą o zbawienie zmarłych z jej rodziny - int. cioci Ani i wujka Marcina, kuzynek Niny i Michaliny

CZWARTEK 02.02.2023 r.

ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

+ Mariannę Manię z okazji imienin - int. córki Doroty z mężem

1) + Wiktorię i Stanisława Zimnych

2) + ks. Mariana Bruzdę, ks. Stefana Czerwińskiego, ks. Leonarda Kryściaka

1)Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

2) + Mariannę i Kazimierza Demskich

I PIĄTEK MIESIĄCA 03.02.2023 r.

+ Jadwigę Sporecką - int. koleżanek i kolegów z magazynu „Colian” w Kaliszu

1) Wynagradzająca NSPJ za grzechy naszej parafii

2)+ Mariana i Zenona Zielińskiego w 30r. śm.

I SOBOTA MIESIĄCA 04.02.2023r.

1)Wynagradzająca Sercu Maryi za zniewagi Jej wyrządzane

2) + Zbigniewa Wrzesińskiego - int. przyjaciół z Holandii

+ Janinę i Jana Wojtaszków

V NIEDZIELA ZWYKŁA 05.02.2023r.

+ Jana Juszczaka w 13r. śm.

1) Za parafian

2) + Genowefę Bryłę - int. rodz. Mielczarków

+ Eugenię, Józefa, Stanisława Klibrów, Stanisława Janiaka

+ Kazimierza, Mariannę i Józefa Sztanderów

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Czwartek 02 II 2023, godz. 18:00

Intencje ogólne:

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny, o pokój społeczny i błogosławieństwo dla rządzących krajem, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O pokój na Ukrainie. O zdrowie dla Włodzimierza, Elżbiety, Sabiny, Jasia, Wiktora i Amelki. Dziękczynna za życie Hani z prośbą o radość wieczną dla zmarłych z jej rodziny. O Boże błogosławieństwo dla Marii z racji urodzin i błogosławieństwo dla całej rodziny.

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, Ewarda Janiaka, Teofila Wilskiego, kapłanów: ks. kan. Mariana Bruzdę, ks. Stefana Czerwińskiego oraz ks. Leonarda Kryściaka, Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Mariana Bruzdę, Stefana Czerwińskiego, Leonarda Kryściaka, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Jana Anklewicza, Bogusława Adamusa, Józefa Dębińskiego, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, Zenona Banasiaka, Ryszarda Tuzina, Krzysztofa Nojmana, Zdzisława Króla, Marka Bobka, Bolesława Kawczyńskiego, kleryków: Szymona Drankiewicza, Artura Wachnika, siostrę Władysławę, siostrę Charitas, siostrę Hiacyntę Kopeć, siostrę Izabelę Banasiak, poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską.

Modlimy się za zmarłych: Janinę i Józefa Chojnowskich, Danutę, Wacława, Małgorzatę Figiel, Wojciecha Łańducha, Jana, Mariannę i Jana Ren, Barbarę Przepiórkę, Jadwigę, Jana Galewiczów, Honoratę, Mariannę, Jana Łuczaków, Marka Gąsiorowskiego, Grzegorza Prętczyńskiego, Krzysztofa Judasza, Wacława Sztanderę, Kazimierę i Mariana Mazurowskich, Józefa, Jana, Józefa, Mariannę Maniów, Kazimierza i Mieczysławę Frankiewiczów, Józefa Juszczaka, Krzysztofa Kobyłkę, Mariannę i Mieczysława Kocembów, Mirosławę i Piotra Majdziaków, Ewę i Daniela Krzywdów, Stanisława Gieszczyńskiego, Jadwigę i Jerzego Sporeckich, Ewę Śniegułę, Stanisława Juszczaka, Zofię i Henryka Karolaków, Janinę Guźniczak, Agnieszkę, Jana i Sabinę Drobników, Kazimierę, Mieczysława, Beatę Gruszków, Weronikę i Leona Salamonów, Jacka Mazurowskiego, Jolantę Iciaszek, Jerzego Cecotkę, Tadeusza Powolnego, Daniela Kupczyka, Stanisława Wójcickiego, Jadwigę i Czesława Plotów, Grażynę i Sławomira Nowickich, Michalinę i Józefa Radwańskich, Mirosława Perskawca, Stefanię Stobienię, Grzegorza Przepiórkę, Wiesława Piaseckiego, Czesławę Witczak, Janinę Wiertelak, Halinę i Zygmunta Lintnerów, Dorotę Lewandowską, Tomasza Banaszyńskiego, Józefa Tułacza, Wandę i Mieczysława Klibrów, Jadwigę Ciuruś, Genowefę Bryłę, Grzegorza Woźniaka, Mariana Dogielskiego, Barbarę Olejniczak, Jadwigę Podsiadłą, Włodzimierza Sztanderę, Mariannę Krawczyk, Pawła Pawlaka, Sabinę Lachowicz, za oczyszczających się w czyśćcu.