INTENCJE MSZALNE: 28 VIII — 03 IX 2023 r.

INTENCJE MSZALNE 28.08.2023r. - 03.09.2023r.   

PONIEDZIAŁEK 28.08.2023r.

7.00

+ Joannę Płóciennik - int. Macieja Dzikowskiego z rodziną

18.00

Nie ma Mszy św. 

WTOREK 29.08.2023 r.

7.00

+ Bożenę Murawińską

18.00

+  Krystyne Zielińska 

ŚRODA 30.08.2023 r.

7.00

+ Danutę Bartosik - int. siostry z mężem 

18.00

+ Janinę Ciepluchę - int. córki Danuty z rodziną 

CZWARTEK 31.08.2023 r.

07.00

+ Pawła Kobierskiego - int. żony

18.00

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

     I PIĄTEK MIESIĄCA 01.09.2023 r.

07.00

+ Bronisławę Suską z racji imienin - int. sąsiadów Jadwigi i Andrzeja Trawczyńskich

17.00

W intencji wynagradzającej Sercu Pana Jezusa za grzechy parafii

    ISOBOTA MIESIĄCA 02.09.2023 r.

07.00

W intencji wynagradzającej Sercu NMP

16.00

W intencji nowożeńców: Marcina Sieradzkiego i Natalii Janiak

17.00

W intencji nowożeńców: Łukasza Filipiaka i Karoliny Cebulskiej

18.00

+ Jonasza Wiertelaka - int. cioci Danusi i wuja Macieja z Asią i Olą

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 03.09.2023r.

8.00

+ Krzysztofa Judasza - int. Elżbiety Matuszkiewicz z rodziną Kujawów

10.00

ZA PARAFIAN

Chrzest

12.00

1)+ Andrzeja i Janinę Pogorzelec

2) w intencji ks. Grzegorza z racji imienin 

17.00

+ Janinę, Antoniego i Zbigniewa Kopciów

NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

CZWARTEK 31.08.2023R. 18:00

Intencje ogólne:                                                                                                                        

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii i z diecezji. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny i rządzących krajem. O pokój na Ukrainie, by nie doszło do wojny nuklearnej. O Boże błogosławieństwo dla Piotra i jego Najbliższych. O uratowanie małżeństwa Angeliki i Mateusza, małżeństwa Anny. O zdrowie dla Włodzimierza, Danuty, Jolanty, Krystiana. W Boże błogosławieństwo w planowanych remontach w parafii i o błogosławieństwo w załatwianiu transportu z Anglii do Marianówki.

Za zmarłych:                                                                                                                                    

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, Edwarda Janiaka, Teofila Wilskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Mariana Bruzdę, Stefana Czerwińskiego, Leonarda Kryściaka, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Eugeniusza Pawlickiego, Jana Anklewicza, Bogusława Adamusa, Józefa Dębińskiego, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, Zenona Banasiaka, Ryszarda Tuzina, Krzysztofa Nojmana, Zdzisława Króla, Marka Bobka, Bolesława Kawczyńskiego, kleryków: Szymona Drankiewicza, Artura Wachnika, siostrę Władysławę, siostrę Charitas, siostrę Hiacyntę Kopeć, siostrę Izabelę Banasiak, poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz - Gadkowską.

Modlimy się za zmarłych: 

Danutę, Wacława, Małgorzatę Figiel, Wojciecha Łańducha, Grzegorza Prętczyńskiego, Krzysztofa Judasza, Kazimierę i Mariana Mazurowskich, Kazimierza i Mieczysławę Frankiewiczów, Dawida Małeckiego, Krzysztofa Kobyłkę, Stanisława Małeckiego, Ewę Śniegułę, Jacka Mazurowskiego, Tadeusza Powolnego, Daniela Kupczyka, Mirosława Perskawca, Grzegorza Przepiórkę, Czesławę Witczak, Janinę Wiertelak, Halinę i Zygmunta Lintnerów, Józefa Tułacza, Wandę i Mieczysława Klibrów, Ignacego, Helenę, Juliana Łukaszczyków, Michała Trawczyńskiego, Marię i Józefa Ubycha, Henryka Karskiego, Krystynę i Stanisława Nawrockich, Stanisławę i Lucjana Banasiaków, Joannę i Stanisława Płócienników, Bożenę Murawińską, Krystynę i Mariana Zielińskich, Zofię i Zygmunta Wdowczyków, Danutę Bartosik, Janinę i Zdzisława Ciepluchów, Pawła Kobierskiego, Marię i Jana Marciniaków, Elżbietę Fibigier, Tomasza Łukaszczyka, Jerzego Cieślaka, Stanisławę Wangę, Marka Wieczorka, Kazimierę i Bazylego Tułaczów, Józefa Benedyczaka, Zygmunta i Emilię Majchrzaków, Irenę i Władysława Piwowarczyków, Ryszarda i Elżbietę Jaśkiewiczów, Jadwigę i Józefa Rektor, Jerzego Wardęgę, Bronisława Chojnackiego, Zdzisławę i Mieczysława Miś, Bronisławę i Stanisława Suskich, Jerzego Karolaka, Dorotę, Michała, Kazimierę i Edwarda Bęckich, Marię i Jana Burzyńskich, Krystynę Żurawik, Annę i Stefana Gawłowiczów, Janinę i Kazimierza Szadkowskich, Jana Rybkę, Jadwigę Ciuruś, Jadwigę Janiak, Ryszarda Kicińskiego, Grażynę Cefal, Mirosławę Deka, Krzysztofa Tyca, za oczyszczających się w czyśćcu.