INTENCJE MSZALNE: 04 IX— 10 IX 2023 r.

INTENCJE MSZALNE 04.09.2023r. - 10.09.2023r.   

PONIEDZIAŁEK 04.09.2023r.

8.00

1) + Barbarę Przepiórkę z racji urodzin

2) + Krystynę Zielińską

MSZA NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

18.00

+ Marię i Hieronima Wrocławskich 

WTOREK 05.09.2023 r.

7.00

Nie ma Mszy św.

18.00

1) +  Zdzisława Kosera w 2r. śm.

2) + Pawła Kobierskiego - int. syna Adama i wnuka Tomka

ŚRODA 06.09.2023 r.

7.00

1) + Bożenę Murawińską 

2) + Danutę Bartosik

18.00

+ Jana Mosiniaka - int. Mateusza Wojtaszka 

CZWARTEK 07.09.2023 r.

07.00

+ Janinę Ciepluchę - int. syna Krzysztofa

18.00

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

      PIĄTEK 08.09.2023 r.

ŚWIĘTO NARODZENIA NMP

08.00

+ Mariannę i Czesława Wietrzychów

11.00

+ Alicję Łukasik - int. Aldony i Leszka Sobierajów

18.00

+ Pawła Kobierskiego - int. Haliny Sroczyńskiej, Jadwigi Krzątały, Renaty Szlenkier, Anny Nowińskiej, Artura Woźniaka i Małgorzaty Rektor

     SOBOTA 09.09.2023 r.

07.00

1) + Marię Marciniak - int. wnuczki Agaty z mężem Rafałem i prawnukiem Michałkiem

2) + Elżbietę Fibigier - int. męża i teściowej

18.00

+ Stanisława Namysła i jego rodziców, Antoninę i Jana oraz Stanisławę i Michała Sztanderów

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10.09.2023r.

8.00

+ Stanisławę, Józefa Jędrusiaków, Józefę, Stefanię Mańków

10.00

1) ZA PARAFIAN

2) W int. Macieja z racji 40r. urodzin - int. najbliższej rodziny

12.00

+ Stefana i Rodziców Ugornych

17.00

+ Stefanię i Wacława Przyjaznych 

NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

CZWARTEK 31.08.2023R. 18:00

Intencje ogólne:                                                                                                                        

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii i z diecezji. Za ofiarodawców na prace

prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny i rządzących krajem. O pokój na Ukrainie, by nie doszło do wojny nuklearnej. O Boże błogosławieństwo dla Piotra i jego Najbliższych. O uratowanie małżeństwa Angeliki i Mateusza, małżeństwa Anny. O zdrowie dla Włodzimierza, Danuty, Jolanty, Krystiana, Krystyny. W Boże błogosławieństwo w planowanych remontach w parafii i o błogosławieństwo w załatwianiu transportu z Anglii do Marianówki. O Boże błogosławieństwo dla dzieci i młodzieży, rozpoczynających Nowy Rok szkolno - katechetyczny 2023/24.

Za zmarłych:                                                                                                                                    

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, Edwarda Janiaka, Teofila Wilskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Mariana Bruzdę, Stefana Czerwińskiego, Leonarda Kryściaka, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Eugeniusza Pawlickiego, Jana Anklewicza, Bogusława Adamusa, Józefa Dębińskiego, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, Zenona Banasiaka, Ryszarda Tuzina, Krzysztofa Nojmana, Zdzisława Króla, Marka Bobka, Bolesława Kawczyńskiego, kleryków: Szymona Drankiewicza, Artura Wachnika, siostrę Władysławę, siostrę Charitas, siostrę Hiacyntę Kopeć, siostrę Izabelę Banasiak, poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz - Gadkowską.

Modlimy się za zmarłych: 

Danutę, Wacława, Małgorzatę Figiel, Wojciecha Łańducha, Grzegorza Prętczyńskiego, Krzysztofa Judasza, Kazimierę i Mariana Mazurowskich, Kazimierza i Mieczysławę Frankiewiczów, Dawida Małeckiego, Krzysztofa Kobyłkę, Stanisława Małeckiego, Ewę Śniegułę, Jacka Mazurowskiego, Tadeusza Powolnego, Daniela Kupczyka, Mirosława Perskawca, Grzegorza Przepiórkę, Czesławę Witczak, Janinę Wiertelak, Halinę i Zygmunta Lintnerów, Józefa Tułacza, Wandę i Mieczysława Klibrów, Ignacego, Helenę, Juliana Łukaszczyków, Michała Trawczyńskiego, Marię i Józefa Ubycha, Henryka Karskiego, Krystynę i Stanisława Nawrockich, Stanisławę i Lucjana Banasiaków, Joannę i Stanisława Płócienników, Bożenę Murawińską, Krystynę i Mariana Zielińskich, Zofię i Zygmunta Wdowczyków, Danutę Bartosik, Janinę i Zdzisława Ciepluchów, Pawła Kobierskiego, Marię i Jana Marciniaków, Elżbietę Fibigier, Tomasza Łukaszczyka, Jerzego Cieślaka, Stanisławę Wangę, Marka Wieczorka, Kazimierę i Bazylego Tułaczów, Józefa Benedyczaka, Zygmunta i Emilię Majchrzaków, Irenę i Władysława Piwowarczyków, Ryszarda i Elżbietę Jaśkiewiczów, Jadwigę i Józefa Rektor, Jerzego Wardęgę, Bronisława Chojnackiego, Zdzisławę i Mieczysława Miś, Bronisławę i Stanisława Suskich, Jerzego Karolaka, Dorotę, Michała, Kazimierę i Edwarda Bęckich, Marię i Jana Burzyńskich, Krystynę Żurawik, Annę i Stefana Gawłowiczów, Janinę i Kazimierza Szadkowskich, Jana Rybkę, Barbarę, Marka, Antoniego Stępniewskich, Jadwigę Ciuruś, Jadwigę Janiak, Ryszarda Kicińskiego, Grażynę Cefal, za oczyszczających się w czyśćcu.