INTENCJE MSZALNE: 13 — 19 VI 2016 r.

13 VI

1)   Kazimierza Judasza – i. bratowej Jolanty

2)   Józefę Pawelec

O Boże błogosł. dla nowoż.: Pauliny Janiak i Łukasza Rzepeckiego

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosł. dla Lucyny i Wojciecha z racji 50-lecia małżeństwa

Niedziela XII

Okresu Zwykłego

19 VI

Teofila, Mariannę Balcerczyków, Mirosława Włodarza

1) Za PARAFIAN

2) Wincentego Tomaszewskiego w 25 rocznicę śm. i  Jego żonę Mariannę

Emilię i Stanisława Wojcieszaków i Stanisława Wojcieszaka  w 17 rocznicę śmierci

Teresę, Anielę i Stanisława Janików

16 VI

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne: O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Agnieszki. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O zdrowie dla Wiktora, Danuty i Mateusza. O szczęśliwy przebieg operacji i zdrowie dla Włodzimierza.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, s. Władysławę, s. Charitas, Annę Hołubowicz-Gadkowską i zmarłych uczestników Powstania Warszawskiego, poległych w czasie II Wojny Światowej, pomordowanych w obozach koncentracyjnych, łagrach sowieckich a szczególnie w Katyniu i w okresie powojennym, Pawła Janiaka, Jana i Apolonię Spieżów, Józefa Manię, Mirosława Wiatrowskiego, Mariannę Jakubczak, Eugenię Biegańską, Stanisławę Jędrusiak, Janinę Krzywdę, Henryka Kujawę, Leona Janika, Józefa Bazelę, Kazimierę Bęcką, Ewę Krzywdę, Daniela Miągowskiego, Zofię Karolak, Bożenę Sztanderę, Leona Cieślaka, Kazimierza Judasza, Józefę Jarych, Stanisława Nawrockiego, Józefę Pawelec, Kazimierza Stępińskiego, Władysławę Zimną, Mirosława Olejnika, Leonardę Marciniak, Bolesława Binkowskiego, Mariannę Łuczak,  Wojciecha Mosińskiego, Michała Pawelca, Zbigniewa Kellera, Stanisława Salamona, Zofię Olczak, Zofię Dybioch, Józefa Gołębiowskiego, Wiesława Bednarka, Stanisława Bagniuka, Józefę i Józefa Szychtów, Leszka i Mariannę Albrecht, Irenę Kosturkiewicz, Janinę Skowrońską, Jana Płuciennika, Bolesława Gnerowicza, Józefa Kasprzaka, Mieczysława Karolaka, zmarłych w czyśćcu cierpiących.