INTENCJE MSZALNE: 5 — 11 IX 2016 r.

5 IX

1)   Wojciecha Mosińskiego

2)   Stanisława Salamona

Jolantę, Stefana, ks. Jarosława, Mirosława Włodarzów, Edytę i Zdzisława Balceżyków

6 IX

Stefanię i Wacława Przyjaznych

8 IX

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne: O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Agnieszki. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O zdrowie dla Włodzimierza i Edwarda.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, s. Władysławę, s. Charitas, Annę Hołubowicz-Gadkowską i zmarłych uczestników Powstania Warszawskiego, poległych w czasie II Wojny Światowej, pomordowanych w obozach koncentracyjnych, łagrach sowieckich a szczególnie w Katyniu i w okresie powojennym, Pawła Janiaka, Jana i Apolonię Spieżów, Józefa Manię, Mariannę Jakubczak, Eugenię Biegańską, Janinę Krzywdę, Henryka Kujawę, Leona Janika, Józefa Bazelę, Kazimierę Bęcką, Ewę Krzywdę, Daniela Miągowskiego, Bożenę Sztanderę, Leona Cieślaka, Kazimierza Judasza, Józefę Jarych, Stanisława Nawrockiego, Józefę Pawelec, Władysławę Zimną, Mirosława Olejnika, Leonardę Marciniak,  Mariannę Łuczak,  Wojciecha Mosińskiego, Michała Pawelca, Stanisława Salamona, Zofię Olczak, Zofię Dybioch, Józefa Gołębiowskiego, Wiesława Bednarka, Stanisławę Romańczyk, Halinę Aleksandrzak, Kazimierza Wywigacza, Jana Lindnera, Marię Ubych, Andrzeja Roszczaka, Jerzego Gawła, Radosława Kąkola, Krystynę Szymczak, Jana Chwirałę, Macieja Śniegulę, Tadeusza Modławskiego, Tadeusza Kujawę, Józefę i Józefa Szychtów, Leszka i Mariannę Albrecht, Irenę Kosturkiewicz, Zbigniewa Kellera, Władysława Janika, Mariannę Salamon, Henryka Kujawę, dziadków Pogorzelskich i rodziców Mikarych, rodz. Tomczaków i Gryczyńskich, zmarłych w czyśćcu cierpiących.