INTENCJE MSZALNE 26 XII 2016 r. – 1 I 2017 r.

26 grudnia: Poniedziałek — święto  św. Szczepana Pierwszego Męczennika

godz. 800          -  1)   Radosława Kąkola

2)  O Boże błogosławieństwo dla Mikołaja z racji Jego 18 rocznicy urodzin i dla Jego Rodziców, Dziadków i wszystkich bliskich jego sercu

godz. 1000       -  1)   Wiktorię i Stanisława, Józefę i Antoniego Banasiaków
                        2)  Z racji 50-lecia Zofii i Zdzisława z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia i dla Najbliższych Ich sercu

godz.  1200      -  Janinę i Edwarda Lintnerów

27 grudnia: Wtorek

godz.   700    1)  Za oczyszczających się w czyśćcu

2)Jerzego Gawła

3) Henryka Gawła

28 grudnia: Środa

godz.   700    1)  Stanisławę Juszczak w 4 rocznicę śmierci

2) Andrzeja Roszczaka

3)   Jana Lindnera

29 grudnia: Czwartek

godz.   700     1)   Marię Ubych

2) Helenę Chojnacką

godz. 1800     Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

30 grudnia: Piątek

godz.   700    1)   Macieja Śniegulę

2)Tadeusza Modławskiego

3) Edwarda Juszczaka

31 grudnia: Sobota — Zakończenie Starego 2016 Roku

godz.   700    Nie ma Mszy św.

godz.  1700    Nabożeństwo przebłagalno – dziękczynne.

1)     Msza św. z urocz. Świętej Bożej Rodzicielki z przeproszeniem za grzechy, z prośbą o Boże błogosławieństwo na Nowy 2017 Rok.

2)    Alicję Żulicką

3)   Józefę Jarych w 1 rocznicę śmiercii. koleżanek i kolegów córki Jadwigi z Nestle, wydział IV Majonezy

1 stycznia 2016 r.: Pierwszy Piątek miesiąca — urocz.

Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

godz.   800      Mariannę i Bronisława Pilarczyków, Antoninę i Franciszka Zięciaków

godz. 1000     1) Za Parafian

2)    Mieczysława Łańducha, Mieczysława Nowaka

godz. 1200      Jana i Henryka Burzyńskiego

godz. 1700       Franciszka Zimnego w 2 rocz. śmierci

29 XII

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne: O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Agnieszki. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O zdrowie dla Włodzimierza, Edwarda i dla Jagódki.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, s. Władysławę, s. Charitas, Annę Hołubowicz-Gadkowską, poległych w czasie II Wojny Światowej w walce z Niemcami i Bolszewikami, pomordowanych w obozach koncentracyjnych, łagrach sowieckich a szczególnie w Katyniu i w okresie powojennym, Pawła Janiaka, Jana i Apolonię Spieżów, Mariannę Jakubczak, Eugenię Biegańską, Henryka Kujawę, Leona Janika, Kazimierę Bęcką, Leona Cieślaka, Kazimierza Judasza, Stanisława Nawrockiego, Leonardę Marciniak, Michała Pawelca, Stanisława Salamona, Zofię Dybioch, Józefa Gołębiowskiego, Stanisławę Romańczyk, Halinę Aleksandrzak, Jana Lindnera, Marię Ubych, Jerzego Gawła, Radosława Kąkola, Krystynę Szymczak, Jana Chwirałę, Macieja Śniegulę, Tadeusza Kujawę, Edwarda Juszczaka, Elżbietę Kordas, Helenę Chojnacką, Krystynę Kwiatkowską, Jana Gaderę, Bolesławę Klińską, Henryka Gawła, Stanisława Juszczaka,  Sabinę Reksa, Joannę Gralińską, Józefę i Józefa Szychtów, Leszka i Mariannę Albrecht, Irenę Kosturkiewicz, Zbigniewa Kellera, Henrykę Woźniak, Barbarę Kujawę, Klemensa i rodzeństwo z rodziny Krawczykowskich oraz dziadków z obojga stron, Bronisławę Idźkowską, Wiktorię Szczecińską, Romana Cichego, Józefę Jarych, Danutę Będzińską,  zmarłych w czyśćcu cierpiących.