INTENCJE MSZALNE: 14 X — 20 X 2019 r.

14 X

530!! —

Henrykę Przybyłę

Różaniec.   Irenę i Jana Zimnych

15 X

Rafała Łukaszczyka

Różaniec.   Z okazji imienin Jadwigi z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Solenizantki i Jej Najbliższych

16 X

Nabożeństwo Różańcowe.   Zbigniewa Celera

17 X

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, dla p. Prezydenta i rządu, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Urszuli, Oli i jej dziecka oraz dla kilkuletniej Gabrysi i siłę wiary dla Jej mamy i dziadków. O pokój w Ojczyźnie, w Europie i na świecie.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską. Polecamy zmarłych powierzonych naszym modlitwom: Wandę Tułacz, Justynę, Janinę i Stefana Marchwackich, Stanisława Wielgosza, Jana Grześkowiaka, Zbigniewa Celera, Tadeusza Kujawę, Marię Skonieczną, Andrzeja Kwiatkowskiego, Weronikę Rogę, Janinę Jakóbczak, Rafała Łukaszczyka, Danielę Sowę, Helenę Gieszczyńską, Zbigniewa Kłysza, Jana Łańducha, Zygmunta Lintnera, Eugenię Litwę, Stanisława Nurka, Irenę Andrzejak, Mariannę i Michała Janiaków, Jadwigę Biegańską, Józefa Klibra, Dariusza Górala, Mariana Kasprzaka, Klarę Miluśką, Zdzisława Ugornego, Wiesława Klucznika, Ireneusza Wichłacza, Jana Sztanderę, Mariana Konkela, Antoniego Zimnego, Grzegorza Olczaka, Zdzisława Gruszkę, Krzysztof Bogaczyńskiego, Pawła Tomaszewskiego, Teresę Antczak, Zygmunta Pawlaka, Janinę Grzesiak, Damiana Michalskiego, Dariusza Juszczaka, Grzegorza Plutę, Zenobię Łukaszczyk, Krystynę Stasiak, Stanisława Grzesiaka, Annę, Stefana i Jerzego Szymczaków, Stanisławę Cieślak, Edwarda Far, Ryszarda Kasprzaka, Marię Bogaczyńską, Krystynę Woźniak,  Stefanię i Adama Woźniaków, Jadwigę Ciuruś, Leszka Kowalika, Lucjana Dybiocha, zmarłych w czyśćcu cierpiących.