GŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ ( 9 V 2021 r. )

1.      W czwartek 13 maja po Mszy św. wyjątkowo o godz. 700 rano nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i pierwsze w tym roku nabożeństwo Różańca Fatimskiego wraz z litanią loretańską do N.M.P. – serdecznie zapraszamy do wspólnoty modlitwy zarówno w świątyni (48 osób) jak i przed ekranami środków technicznego przekazu z naszego kościoła. Wieczorem zaś w tym dniu zostanie udzielony grupie naszych młodych Parafian sakrament Bierzmowania. Z racji obostrzeń kowidowych młodzież uczestniczy we mszy św. w świątyni a rodzice i inni parafianie uczestniczą w liturgii na zewnątrz świątyni.

2.         Jest do nabycia prasa katolicka, szczególnie nowy nr Opiekuna, Anioła Stróżą, WPIS-u i inne.

3.         W poniedziałek 10 maja od godz. 1700 do 1800 wystawienie Najświętszego Sakramentu adoracja i różaniec. Na nabożeństwo majowe w poniedziałek zapraszamy trzecią grupę dzieci pierwszokomunijnych. Na nabożeństwo majowe i mszę św. we wtorek zapraszamy grupę pierwszą, we środę grupę drugą a w piątek grupę trzecią.

4.         We wtorek o godz. 1600 zbiórka ministrantów szkoły podstawowej i szkoły średniej. O godz. 1930 we wtorekspowiedź kandydatów do sakramentu Bierzmowania i rodziców.

5.           Msze św. w tym tygodniu wg podanego w gablotce parafialnej planu.