OGŁOSZENIA NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (11 VII 2021 r.)

1.           We wtorek 13 lipca po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na nabożeństwo Różańca Fatimskiego.

2.           Trwają zapisy na pielgrzymkę z Grupą Oliwkową w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Zapisy są w czasie otwarcia biura parafialnego wg porządku wakacyjnego i potrwają do 5 sierpnia. Przy ołtarzu Matki Bożej jest skrzyneczka, do której można składać intencje modlitewne. Dziękujemy za wsparcie pielgrzymki przez dar modlitwy i składane imiennie lub anonimowo ofiary czy to w kancelarii parafialnej czy też na ręce p. Karoliny lub na konto parafialne z zaznaczeniem pielgrzymka.

3.           Jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Anioł Stróż, Świat misyjny, Tęcza oraz WPIS.

4.            Msze św. w tym tygodniu wg wywieszonego planu w gablotce parafialnej. Proszę zwrócić uwagę, że w środę msza św. rano o godz. 600! Termin pielgrzymki do Gieczwałdu od 27 lipca do 1 sierpnia.

5.            Fundacja Abba Pater organizuje doroczne Festiwale uwielbienia Boga Ojca. W tym roku przypada 10. jubileuszowy festiwal pod nazwą Spotkanie z Naszym Ojcem w dniach 31 lipca i 1 sierpnia. Będzie to i spotkanie ekumeniczne, i Eucharystia oraz koncert uwielbienia. Zaproszeni zostali znani inspirujący głosiciele duchowi: charyzmatyk Marcin Zieliński, rekolekcjonistadominikanin Ojciec Tomasz Nowak oraz ks. Teodor Sawielewicz znany z teobańkologii. Wstęp na całość wydarzenia wynosi 15 PLN dostępne online oraz w dniu festiwalu. Szczegóły dotyczące lokalizacji oraz program znajdują się na plakatach oraz na stronie Fundacji Abba Pater, abbapater.pl. Serdecznie zapraszam do udziału w tym wydarzeniu duchowym naszej diecezji.

6.            Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane po puszek na pomoc młodzieży i młodym mamom w Republice Środkowoafrykańskiej w diecezji Bouar.

Pani Małgorzata, nasza Parafianka, serdecznie dziękuje za pomoc okazaną Jej w trudnej, nieuleczalnej chorobie. Przeczytam jej podziękowanie.