OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXI OKRESU ZWYKŁEGO (22 VIII 2021 r.)

1.         W czwartek 26 sierpnia uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej Msze św.: w środę wieczorem o g. 1800 a w dzień uroczystości o godz. 800, 1100 i 1800. Na mszę św. o g. 1800 zapraszamy wszystkich uczestników Pieszej Pielgrzymki Grupy Oliwkowej do Częstochowy i jej Przyjaciół i Dobroczyńców. Dziękując Maryi za opiekę w czasie pielgrzymowania prośmy Ją o opiekę na przyszły rok i o ustanie pandemii.

2.        Jest prasa katolicka: Opiekun(od tego numeru kosztuje 3 zł.),i są pozostałe czasopisma. Są także książki o. Maniparambila.

3.        W przyszłą niedzielę o godz. 1000 parafialna Msza św. dożynkowa  z dziękczynieniem Panu Bogu za tegoroczne żniwa. Państwa sołtysów poszczególnych  wiosek prosimy o zatroszczenie się o wieńce lub symbole dożynkowe, które wyeksponujemy w głównej nawie świątyni. Zapraszamy do dziękczynienia.

3.        Msze św. w tym tygodniu wg porządku podanego w ogłoszeniach parafialnych.
W piątek po Mszy św. wieczorowej Grupa O. Pio poprowadzi nabożeństwo Drogi Krzyżowej.