OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXV OKRESU ZWYKŁEGO (19 IX 2021 r.)

 

1.          Zbliżamy się już do 11 rocznicy nawiedzenia naszej parafii przez Maryję w Obrazie Jasnogórskim oraz 2 rocznicy misji parafialnych ze św. Michałem Archaniołem. Dziękując Bogu za ten czas łaski dla parafii postarajmy się wyrazić naszą wdzięczność przez ożywienie uczestnictwa w nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego oraz w podejmowanych czynach miłosierdzia co do duszy i co do ciała.

 

2.        Jest prasa katolicka: nasz diecezjalny Opiekuni pozostałe czasopisma. Dla dzieci są: Anioł Stróż i Tęcza. Są książki o tematyce religijnej m.in. Różaniec z grudką ziemi z Góry Oliwnej, Broń, która zmienia świat, Dzienniczek Siostry Faustyny, Ewangelia 2022, Nie porzucajmy wiary. 10 powodów dla których warto zostać w Kościele i inne.       

 

3.        W piątek 24 września po Mszy św. wieczorowej Grupa O. Pio poprowadzi nabożeństwo Drogi Krzyżowej w intencji Zmarłych.

 

4.        Ksiądz Karol organizuje pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Olsztyna w dniach od 15 do 17 października. Koszt z wyżywieniem 350 zł. Szczególnie zapraszamy na pielgrzymkę Grupę Oliwkową oraz chętnych z i spoza parafii. Wyjazd byłby w piątek ok. godz. 1400 lub 1500. Więcej szczegółów podamy w późniejszym terminie. Podana cena jest aktualna, jeśli będzie przynajmniej 49 pielgrzymów – zapisy w zakrystii.

 

5.        Bóg zapłać za ofiary składane dziś do puszek na uczelnie katolickie.

 

6.        W poniedziałek 20 września po mszy św. wieczorowej zebranie z kandydatami do sakramentu Bierzmowania, którzy w ubiegłym roku szkolno – katechetycznym ukończyli gimnazjum.

7.        We wtorek i sobotę kancelaria parafialna nieczynna.                                     

                                                                                               Proboszcz