INTENCJE MSZALNE: 14 — 20 II 2022 r.

14 II

1)  Władysława Warszewskiego – int. córki Iwony z rodziną
2)  Jadwigę Warszewską – int. córki Iwony z rodziną
3) †  Bogdana Warszewskiego – int. siostry Iwony z rodziną

W intencji mającego przyjąć chrzest Leonka o Boże błogosławieństwo dla Niego i tych, którzy go kochają oraz w intencji zmarłych z rodziny Banasiaków i Dopieralskich

Wacławę, Rozalię i Wacława Jaśkiewiczów

Okresu Zwykłego

20 II

Mariannę i Leszka Albrechtów

za Parafian

Krystynę Krzak –  int. Pauliny, Łukasza i Kacpra Jakóbków

Dariusza Zgardę – int. uczniów z kl. II B z Panią Wychowawczynią

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Czwartek  17  II 2022, godz. 1800

Intencje ogólne:

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny, o pokój społeczny i błogosławieństwo dla rządzących krajem, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O ustanie pandemii. O opiekę i błogosł. Boże dla Agnieszki, Piotra, Wacława. O zdrowie dla ks. Leszka, Anety, Włodzimierza, Leonka.

Za zmarłych:

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Mariana Bruzdę, Stefana Czerwińskiego, Le­onarda Kryściaka, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Jana Anklewicza, Bogusława Adamusa, Józefa Dębińskiego, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, Zenona Banasiaka, Ryszarda Tuzina, siostrę Władysławę, siostrę Charitas, siostrę Hiacyntę Kopeć, siostrę Izabelę Banasiak, poległych
i pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską.

Modlimy się za zmarłych:Iwonę Gruszkę, Dawida Małeckiego, Stanisława Małeckiego,  Stanisława Śniegułę, Stanisława Kusia, Jerzego Melkę, Apolonię, Zygmunta Nurków i Kazimierza Sobczaka, Bożenę Sowę, Jana Sowę, Jolantę Nowińską,  Aleksandrę i Ryszarda Klibrów, Alfredę i Jana Łańduchów, Józefa Tułacza, Macieja Lazarka, Edwarda Pilasa, Janinę i Józefa Chojnowskich, Danutę Figiel, Dariusza Balcerczyka, Bronisławę Balcerczyk, Józefa Kopcia, Jadwigę,  Władysława, Jadwigę i Bogdana Warszewskich, Danutę i Rafała  Łukaszczyków, Wojciecha Łańducha, Tadeusza Perskawca, Józefa Gibusa, Pawła Tomaskę, Józefa, Mieczysławę i Joannę Jureckich, Izabelę Türk, Jerzego Gunerę, Tadeusza Wrzesińskiego, Janinę Gieszczyńską, Irenę i Zdzisława  Wojewodów, Mariannę, Jana Ren, Barbarę Przepiórkę, Jadwigę, Jana Galewiczów, Reginę Stępniewską, Danutę, Piotra Sarnau, Andrzeja Bidera, Tomasza Dustera, Jadwigę Ciuruś,   Bogumiłę Przysiecką, Czesława Janiaka, oczyszczających się w czyśćcu.