OGŁOSZENIA NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ. ( 26 VI 2022 r.)

 

1.                   We środę 29 VI uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w przeddzień wieczorem o g. 1800, a w dzień uroczystości o godz. 800, 1100 i 1800. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Świętopietrze.        

 

2.                  W tym tygodniu Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź przed mszą św. rano a po południu od godz. 1600, a o 1700 Msza św. Od godz. 1600 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji o powołania kapłańskie zakonne.   

 

3.                  W przyszłą niedzielę na Mszy św. za Parafian o g. 1000 modlimy się o dobre urodzaje. Zapraszamy Siostry i Braci Rolników do wspólnoty modlitwy.

 

4.                  Jest do nabycia prasa katolicka: Opiekun, Miłujcie się i pozostałe czasopisma. Są książki o tematyce religijnej.

 

5.                  W przyszła niedzielę będziemy gościli w naszej wspólnocie parafialnej ks. dr Bogumiła Kempę, diecezjalnego duszpasterza wspólnot różańcowych, który przybliży nam istotę Żywego Różańca. Prośmy bł. Paulinę Jaricot o wstawiennictwo w organizowaniu nowych wspólnot Żywego Różańca w naszej parafii.  

 

6.            Począwszy od poniedziałku 27 VI br. Kancelaria Parafialna przez wakacje będzie czynna we wtorki  i  czwartki od godz. 1700 do 1745, aw soboty od godz. 900 do 945.

 

7.                 W ramach pomocy misjonarzom włączamy się w zbiórkę elektrośmieci. W tym roku pomagamy ks. Jackowi Szlachecie, który swego czasu gościł w naszej parafii przed wyjazdem na misje. Elektrośmieci zbieramy w środę 6 lipca w punkcie zbiórki odpadów komunalnych na ul. Parkowej 16 (przed oczyszczalnia ścieków).

 

8.              W zakrystii można odbierać pamiątki z pielgrzymki do Wambierzyc.Wyjazd na pielgrzymko - wycieczkę w niedzielę o godz. 630. Zbiórka przy kościele.

 

      Proboszcz