OGŁOSZENIA NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (10 VII 2022 r.)

1.            W poniedziałek 11 lipca w liturgii przeżywamy święto św. Benedykta, patrona Europy. Za jego wstawiennictwem prośmy Boga o pokój w Europie, o umacnianie chrześcijaństwa w Europie. 

2.           Od 12 lipca we wtorek zaczynamy zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę w Grupie Oliwkowej. Zapisy są w czasie otwarcia biura parafialnego wg porządku wakacyjnego i potrwają do 6 sierpnia. Przy ołtarzu Matki Bożej jest skrzyneczka, do której można składać intencje modlitewne. Dziękujemy za wsparcie pielgrzymki przez dar modlitwy i składane imiennie lub anonimowo ofiary czy to w kancelarii parafialnej czy też na ręce p. Karoliny lub na konto parafialne z zaznaczeniem pielgrzymka.

3.           W środę 13 lipca po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na nabożeństwo Różańca Fatimskiego.

4.           Jest do nabycia prasa katolicka: Opiekun, Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Anioł Stróż oraz nowy nr WPIS-u. 

5.            Organizatorom Festynu Rodzinnego zorganizowanego w Michałowie Drugim przez Ochotniczą Straż Pożarna , Koło Gospodyń Wiejskich oraz Parafię dziękujemy za inicjatywę i dar ławek, które będą służyły wiernym uczestniczącym w liturgii przed świątynią. – serdeczne Bóg zapłać.  

6.           Akcja Katolicka zaprasza na XXI Rowerową Pielgrzymkę do Częstochowy afisz w gablotce parafialnej.

7.            Prosimy o zgłaszanie do kancelarii parafialnej lub zakrystii adresów małżonków, którzy przeżywają w tym roku 25-lecie i 50-lecie sakramentu małżeństwa(imiona i nazwiska jubilatów, datę ślubu, adres zamieszkania, parafię zawarcia związku małżeńskiego). Zgłoszeni Jubilaci otrzymają  zaproszenie na diecezjalną pielgrzymkę srebrnych i złotych jubilatów sakramentu małżeństwa do Narodowego Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu, która odbędzie się w sobotę 10 września br.

                                                                                                        Proboszcz