OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXI OKRESU ZWYKŁEGO (21 VIII 2022 r.)

            W piątek 26 sierpnia uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej Msze św.: w czwartek wieczorem o g. 1800 a w dzień uroczystości o godz. 800, 1100 i 1800. Na mszę św. o g. 1800 zapraszamy wszystkich uczestników Pieszej Pielgrzymki Grupy Oliwkowej do Częstochowy i jej Przyjaciół i Dobroczyńców. Dziękując Maryi za opiekę w czasie pielgrzymowania prośmy Ją o opiekę na przyszły rok. W tych intencjach modlimy się w czasie Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2.        Jest prasa katolicka: Opiekun, Niedziela, Gość Niedzielny, WPiS  oraz pozostałe czasopisma i książki o tematyce religijnej.

3.        W przyszłą niedzielę z racji Dożynek Gminno-Parafialnych nie ma mszy św. o godz. 1200 !!!O godz. 1300 Msza św. dożynkowa z dziękczynieniem Panu Bogu za tegoroczne żniwa. Po mszy św. przemarsz korowodu dożynkowego na boisko przy Zespole Szkół im. St. Mikołajczyka.   

3.        Msze św. w tym tygodniu wg porządku podanego w ogłoszeniach parafialnych. W piątek po Mszy św. wieczorowej Grupa O. Pio poprowadzi nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

                                                                                                           Proboszcz