OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (29 I 2023 r.)

1.            W czwartek 2 lutego obchodzimy w liturgii święto OFIAROWANIA PAŃSKIEGO, nazywane popularnie świętem MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ. Msze św. o godz. 800, 1100 i o g. 1800.Na mszę św. o godz. 1100 i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 1800 zapraszamy do wspólnoty modlitwy za zmarłych tragicznie przed 48 laty w wypadku samochodowym: proboszcza naszej parafii ks. kan. Mariana Bruzdę i wikariusza ks. Stefana Czerwińskiego oraz ks. Le­onarda Kryściaka. Błogosławieństwo świec, zwanych gromnicami na każdej Mszy św.

2.                       2 lutego z racji Pierwszego czwartku miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1730 do 1800 w intencji kapłanów i powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych szczególnie z naszej parafii.

3.       W tym tygodniu 3 lutego przypada Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano przed Mszą św. i w razie potrzeby po mszy św. Po południu zaś od godz. 1600 a o godz. 1700 Msza św. W czasie spowiedzi od godz. 1630adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i powołań kapłańskich.

4.    Z racji  obchodzonego 2 lutego Dnia Życia Konsekrowanego, tak jak co roku wspomożemy  Siostry Klauzurowe, składając w przyszłą niedzielę na ten cel ofiary do puszek – za okazane serce serdeczne: Bóg zapłać.

5.      Jest do nabycia prasa katolicka: nowy numer Opiekuna, Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Anioła Stróża i Małego Gościa Niedzielnego.

6.           Intencje mszalne wg planu podanego w gablotce parafialnej. Kancelaria nieczynna w poniedziałek, środę i czwartek.

7.                     Serdecznie zapraszamy młodzież od 8 klasy szkoły podstawowej do końca szkoły średniej na karnawałową zabawę młodzieżową dnia 18.02.2023r. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 1800 a następnie zabawa w sali GOK-u do północy. Szczegóły i zapisy u księdza Grzegorza                                                                               Proboszcz