OGŁOSZENIA NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (16 VII 2023 r.)

1.                 W czasie otwarcia Kancelarii Parafialnej kontynuowane są zapisy na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy w Grupie Oliwkowej. Zachęcamy wszystkich, którzy mogą uczestniczyć w tej formie modlitwy do udziału w naszej grupie pielgrzymkowej. Przy ołtarzu Matki Bożej jest skrzyneczka, do której można składać intencje modlitewne. Dziękujemy za wsparcie pielgrzymki przez dar modlitwy i składane imiennie lub anonimowo ofiary czy to w kancelarii parafialnej czy też na ręce p. Karoliny lub na konto parafialne z dopiskiem Pielgrzymka.

2.                Jest do nabycia prasa katolicka: nowy nr Opiekuna, WPiS-u,Niedzieli, Gościa Niedzielnego, a dla dzieci: Staś,i Anioł Stróż (nr podwójny, wakacyjny). Jest interesująca pozycja książkowa, przybliżająca nam dzieje różańca Drabina do nieba.

3.                23 lipca przypada wspomnienie św. Brygidy, patronki Europy. Za Jej wstawiennictwem prośmy o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Europy, by odnajdując swe korzenie w Ewangelii Chrystusa stali się Jego świadkami w świecie.

4.                Nauczeni przykrym doświadczeniem minionego roku już teraz myślimy o nadchodzącej zimie. W związku z tym tacę w przyszłą niedzielę przeznaczymy na zakup opału. Za zrozumienie tej sprawy wzajemnego zatroskania się o komfort w świątyni w czasie zimy serdeczne Bóg zapłać.