OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXI OKRESU ZWYKŁEGO - 27.08.2023r.

OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXI OKRESU ZWYKŁEGO
(27 VIII 2023 r.)

 

1.       Z racji Pierwszego piątku miesiąca 1 września Msze św. o godz. 700 i 1700. Spowiedź przed mszą św. rano od godz. 630 i w razie potrzeby po mszy św. a po południu od g. 1600. Prosimy, by dzieci i młodzież spowiedzią i komunią pierwszopiątkową rozpoczęły nowy rok szkolno-katechetyczny. 

 

2.     Jest prasa katolicka: Opiekun, Niedziela, WPiS.Prosimy, by jak najszybciej dotarły do naszych domów i tych, których chcemy nimi obdarzyć kalendarze na Nowy 2024 Rok z których dochód przeznaczony jest na utrzymanie naszego kaliskiego seminarium.

 

3.       Za tydzień na Mszy św. o godz. 12:00 będziemy modlić się za księdza Grzegorza z racji jego imienin 

 

4.   Dziś w naszej parafii gościmy ks. Piotra Jarosiewicza, duszpasterza młodzieży i diecezjalnego asystenta KSMu diecezji Drohiczyńskiej. Zachęcamy do wsparcia dzieła, którego podejmuje się ksiądz Piotr, nabywając u niego bardzo dobrą książkę „Siedem”.

 

5.      Zapraszamy na piknik charytatywny dla Kasi Albrecht, która mierzy się z glejakiem 4 stopnia. Odbędzie się on 2 września od godz. 17:00 w Trojanowie w tzw. MARSZAŁÓWCE. Wśród atrakcji ognisko z kiełbasami, malowanie twarzy, dmuchańce, animacje oraz karaoke i zabawa taneczna

                                                                                                  Proboszcz