OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXV OKRESU ZWYKŁEGO (17 IX 2023 r.)

1.          Zbliżamy się już do 13 rocznicy nawiedzenia naszej parafii przez Maryję w Obrazie Jasnogórskim oraz 4rocznicy misji parafialnych ze św. Michałem Archaniołem. Dziękując Bogu za ten czas łaski dla parafii postarajmy się wyrazić naszą wdzięczność przez ożywienie uczestnictwa w nabożeństwie do Miłosierdzia Bożegooraz w podejmowanych czynach miłosierdzia co do duszy i co do ciała, jak również gorliwie włączmy się w październiku w nabożeństwa różańcowe.

 

2.        W niedziele 24 września w liturgii przypada rocznica poświęcenia Kościoła Katedralnego, który jest matką kościołów w diecezji.                                                                                                                                                                                                                

 

3.        Jest prasa katolicka: Opiekun, Niedziela z tygodnikiem Bliżej życia z wiarą, Staś dla dzieci. Jest Ewangelia 2024 dla dorosłych, Ewangelia 2024 dla dzieci.      

 

4.        Zbliża się październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe. Nasza młodzież z parafialnego oddziału KSM-u samodzielnie wykonała dziesiątki różańca na rękę, które będzie można nabyć za tydzień po każdej Mszy św. za dobrowolna ofiarę. Ofiary będą przeznaczone na wakacyjny wyjazd młodzieży do Drohiczyna. Przy tej okazji dziękujemy panu Danielowi Krzywdzie za gratisowe położenie paneli w kolejnym remontowanym pomieszczeniu w którym spotyka się młodzież. 

 

4.        Bóg zapłać za ofiary składane dziś do puszek na uczelnie katolickie.

 

5.  W poniedziałek i w środę Kancelaria parafialna będzie nieczynna.                       
 
                                                                                                               Proboszcz