OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY ( 30 V 2024 r. )

1.             We środę po mszy św. wieczorowej zapraszamy dziewczynki pod opieką rodziców na próbę sypania kwiatków a chłopców do niesienia różańca na  procesji Bożego Ciała.

2.                W czwartek 30 czerwca uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej.Msze św. w  przeddzień uroczystości Bożego Ciała:we środę o godz. 1800 a w dzień uroczystości o godz. 800, suma o godz. 1000 i po niej procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy na ulicach naszego miasteczka. Prosimy o przygotowanie ołtarzy w tych samych miejscach co dotychczas. Zapraszamy do udział asystę. Po południu Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza św. o godz. 1700. Procesje eucharystyczne w dawnej oktawie Bożego Ciała będą w sobotę, niedzielę i w czwartek w wigilię uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa, zakończenie dawnej oktawy Bożego Ciała.

3.       Jest do nabycia prasa katolicka Opiekun, Niedziela,czerwcowy już nrAnioła Stróża i Stasia. W zakrystii można nabywać Pismo św. Starego i Nowego Testamentu tzw. oazówkę na prezent dla dzieci komunii św. rocznicowej.

4.       W przyszłą niedzielę złożymy ofiary do puszek na budujące się kościoły w diecezji – za wsparcie tego dzieła Bóg zapłać.

5.            We wtorek o godz. 1900 zapraszamy na ostatnią rowerową pielgrzymkę do Cieni Trzeciej gdzie zostanie poświęcona nowa figura N.M.P. i odnowiona kapliczka.

6.          We wtorek i środę o godz. 1600 próby dzieci do komunii świętej rocznicowej. Komunia św. rocznicowa w przyszłą niedzielę o godz. 1000. Tych z Państwa, którzy o tej godzinie uczestniczą we mszy św. prosimy o uczestnictwo we mszy św. w innych godzinach.

7.           Kancelaria Parafialna nieczynna w poniedziałek, czwartek i piątek.