OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ ( 23 II 2014 r. )

1. Zachęcamy wiernych do gorliwego uczestnictwa w nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego. W ten sposób przygotowujmy się do kanonizacji Bł. Jana Pawła II, który bardzo akcentował rolę tegoż nabożeństwa w życiu ludzi wierzących.

2. W poniedziałek Msza św. tylko rano, a we wtorek i środę Msza św. tylko wieczorem. W pozostałe dni bez zmian.

3.  Katecheza przedmałżeńska dla narzeczonych za tydzień w niedziele po Mszy
o godzinie 10.00.

4. Msza Święta dla młodzieży gimnazjalnej i ponad-gimnazjalnej w piątek o 19:00
  w kaplicy św. Anny.

5. Są do nabycia nowy numer Opiekuna, Egzorcysty, Gościa Niedzielnego, Przewodnika Katolickiego, WPIS–u,Naszej Arki, Apostolstwa Chorych. Dla dzieci jest Ola i Jaś, Anioł Stróż, Promyczek Dobraz maską karnawałową.Dla uczniów od klasy 6 i dla młodzieży Mały Gość Niedzielny. Są interesujące książki religijne dla dzieci, starszych i młodzieży związane z pontyfikatem Jana Pawle II czy teżo papieżu Franciszku, książeczka Matka Boża uzdrowienie chorych, Święci, którzy odmienią twoje życie, …wybierz więc życie, Moje pierwsze pięć lat i inne.

6. Prosimy, by w rozliczeniu podatkowym, pomagając potrzebującym 1% podatku przeznaczyć na Caritas Diecezjalną – ulotki można wziąć ze stolika z prasą katolicką. Jeśli tego nie uczynimy to i tak ten 1% zostanie bez naszej woli przeznaczony na inne stowarzyszenia np. na stowarzyszenia przeciwne zdrowej moralności czy też przeciwne Kościołowi.