OGŁOSZENIA NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ: UROCZ. ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA ORAZ ODPUSTU NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA (29 VI 2014 r.)

1.       Z dn. 30 czerwca br. ksiądz wikariusz mgr Arkadiusz Wysota kończy pracę w naszej parafii, a z dniem 1 lipca rozpoczyna pracę w parafii pw. Świętego Papieża Jana Pawła II w Kaliszu. Dziękując ks. Arkadiuszowi za wszelkie dobre, którego doświadczaliśmy w minionym pięcioleciu, życzymy Mu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II Bożej opieki na nowej placówce. W Jego miejsce przychodzi ks. mgr Jacek Krzemiński, którego serdecznie witając życzymy, by dobrze się czuł w naszej wspólnocie parafialnej.

2.       W tym tygodniu Pierwszy Piątek  miesiąca. Msze św. o g. 700, 1700 dla dzieci i o 1800. Spowiedź przed i w czasie Mszy św. Przypomnijmy dzieciom o spowiedzi i komunii pierwszo-piątkowej. Dla dzieci spowiedź od g. 1600.

3.       Jest prasa katolicka Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, WPIS, Miłujcie się, Egzorcysta, Apostolstwo Chorych, Tak rodzinie, Nasza Arka.Dla dzieci jest Ola i Jaś, Tęcza i Promyczek Dobraze słodką niespodzianką. Dla młodzieży Mały Gość Niedzielny, Wzrastanie. Są interesujące książki o tematyce religijnej.

4.       W dn. od 30 czerwca do 3 lipca ks. Mariusz wyjeżdża z grupą ministrantów do Kotliny Kłodzkiej. Życzymy im Bożego błogosławieństwa w wakacyjnym wypoczynku.

5.       W środę i czwartek nie ma Mszy św. rano. W niedzielę na Mszy św. o g. 1000 za Parafian prosimy
o dobre urodzaje i szczęśliwy przebieg żniw.

6.       W przyszłą niedzielę przed kościołem składamy ofiary do puszek na KUL – Bóg zapłać.

7.       Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prace w parafii p. Krystynie Kawala i p. Arkadiuszowi Kawali.                                                                                                                                                                                                                                             Proboszcz

W czasie wakacji

czynna we wtorki  i  czwartki od godz. 1700 do 1745

a w soboty  od godz. 900 do 945.