OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ III ADWENTU (13 XII 2015 r.)

1.              Wszystkim Parafianom, którzy uczynili wszystko, by uczestniczyć w tegorocznych Rekolekcjach Adwentowych gratulujemy mądrej decyzji i dziękujemy za właściwe skorzystanie z czasu łaski.

2.            Z racji odrabiania spowiedzi rekolekcyjnej w Dekanacie w poniedziałek, piątek i sobotę  Kancelaria Parafialna będzie nieczynna!

3.             Dzisiaj młodzież ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadza sianko na stół wigilijny. Ofiary są przeznaczone dla potrzebujących pomocy kolegów i koleżanek. Serdeczne Bóg zapłaćza wsparcie tej inicjatywy młodzieży.

4.               W czwartek 17 XII po Mszy św. wieczorowej a więc ok. g. 1815 zapraszamy do GOK-u scholę i ministrantów na spotkanie opłatkowe.

5.                W ramach Nadzwyczajnego Jubileuszowego Roku Miłosierdzia młodzież z naszej parafii, przygotowująca się do ŚDM w Krakowie, w przyszłą niedzielę uda się na Mszę św. o g. 1430 do hospicjum w Rożdżałach z posługą modlitwy i czynami miłosierdzia.

6.                Dzieci, które chcą się włączyć w pisanie listu do papieża Franciszka w Roku Miłosierdzia są proszone, by uczyniły to do wtorku włącznie. Napisane listy proszę przekazać ks. Mariuszowi w kościele lub w szkole. Bóg zapłać za tę inicjatywę ks. Mariuszowi i wszystkim, którzy się włączą w pisanie listów do Piotra naszych czasów.

7.                W piątek po wieczornej Mszy św. Droga Krzyżowa za zmarłych, prowadzona przez Grupę O. Pio. W sobotę o g. 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez młodzież, ministrantów i lektorów w intencji powołań z naszej parafii.

8.               W sobotę na g. 950 zapraszamy na spotkanie młodzież, która w tym roku
przyjęła sakrament Bierzmowania.

Jest do nabycia prasa katolicka: Opiekun, Gość Niedzielny, nowy nr Miłujcie się, Niedziela, Egzorcysta, WPIS, Misyjne Drogi, Apostolstwo Chorych.Dla młodzieży jest Mały Gość Niedzielny, a dla dzieci Ola i Jaś, Promyczek Dobra, Tęcza, Anioł Stróż.Są książki religijne m.in. perełki bożonarodzeniowe i związane z Miłosierdziem Bożym, podobnie kalendarz uniwersalny z tekstami o Bożym Miłosierdziu i cytatami ks. Jana Twardowskiego, Ewangelia 2016, Dawid, który został królemz płytą dvd, Nowenna Pompejańska na płytach CD, Jezu, daj mi Serce Twoje! 9 pierwszych piątków miesiąca dla dzieci i in.