Ogłoszenia parafialne na XVIII Niedzielę Zwykłą (5 VIII 2012 r.)

1. W poniedziałek 6 sierpnia przeżywamy święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o g. 800, 1000i o 1800. Tak ułóżmy zajęcia domowe, by uczestniczyć w tym dniu we Mszy św. Odpust w Iwanowicach.

2. Jest do nabycia nowy numer Opiekuna, Gościa Niedzielnego, Przewodnika Katolickiego, Naszej Arki o Matce Bożej Pocieszenia w Leżajsku i nru specjalnego pt. Podhale i Beskid Sądecki. Na ścieżkach z Bł. Janem Pawłem, Miłujcie się, Cudów i Łask, Wpis-u, Apostolstwa Chorych.Dla młodzieży wakacyjny numer Wzrastania i Małego Gościa Niedzielnego. Dla dzieci jest Świat Misji. Są interesujące książki m.in. z tematyki Powstania Warszawskiego oraz 2 płyty dvd z transmisji Telewizji Trwam: 1 ze Mszą św., druga ze spektaklem słowno-muzycznym młodzieży i różańcem. Przyjaciołom, znajomym nocującym nas w czasie pielgrzymki weźmy pamiątki ze stulecia konsekracji naszego kościoła: książkę Z dziejów parafii Opatówek, medal, długopis, świecę czy też książeczki tzw. perełki lub akwarelkialbo płyty dvd z transmisji Telewizji Trwam.

3. Z radością informujemy, że w czwartek 9 VIII po Mszy św. o g. 700 wyruszy z naszej świątyni Piesza Pielgrzymka do Częstochowy – Grupa Oliwkowa. Serdecznie zapraszamy na odprowadzenie pielgrzymki. W dniu wyjścia przekazujemy na kartkach spisane prośby – pielgrzymi będą je polecać Panu Bogu. W tym dniu Msza św. tylko rano o g. 700 wraz z Nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego. Kancelaria Parafialna w tym dniu nieczynna.

4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na diecezjalne Radio Rodzina.

5. 13 sierpnia planujemy autokarową pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej w Leśniowie – Patronki Rodzin. W godzinach popołudniowych z Leśniowa przybywamy do Częstochowy, aby tak jak każdego roku uczestniczyć w wejściu Pielgrzymki Kaliskiej na Jasną Górę Zwycięstwa. Zapisy w zakrystii. Zaprośmy na tę pielgrzymkę znajomych, rodzinę, przyjaciół.