OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU ( 13 II 2016 r. )

1.    Dziękujemy Bogu za dar czasu rekolekcyjnego i gratulujemy wszystkim, którzy ten dar dobrze wykorzystali na wzór roztropnych niewiast ewangelicznych.

2.    W sobotę 19 marca uroczystość Św. Józefa, Głównego Patrona naszej Diecezji. Msze św.  u nas o godz. 800 i 1100. Wieczorem o g. 1800 Msza św. z Niedzieli Palmowej. Kancelaria Parafialna nieczynna.

3.        W piątek 18 marca Droga Krzyżowa w świątyni rano po Mszy św. o g. 700. Nie ma Mszy św. wieczorem. O godz. 1600 nabożeństwo Drogi Krzyżowej rozpoczynamy w Bogumiłowie, począwszy od posesji p. Grzegorza Kopcia nr 4 w  kierunku Trojanowa, aż do wapiennika gdzie zawrócimy, by zakończyć Drogę Krzyżową przy kapliczce N.M.P. Do uczestniczenia w Drodze Krzyżowej serdecznie zapraszają wszystkich Parafian wspólnoty obu wiosek.

4.    Za tydzień Niedziela Palmowa. Pobłogosławienie Palm i Procesja z palmami przed Mszą św. za Parafian o godz. 1200!!!

5.      Bóg zapłać za ofiary składane dziś na kwiaty i wystrój Grobu Pańskiego. Na ten cel można składać także ofiary do puszki na lewym filarze świątyni.

6.     Jest do nabycia nowy numer Opiekuna, Gościa Niedzielnego, Przewodnika Katolickiego, Miłujcie się, Egzorcysty, Misyjnych Dróg, Niedzieli, Cudów i Łask, WPIS-u, Misji dzisiaj, Apostolstwa Chorych.Dla dzieci: Tęcza, Ola i Jaś, Promyczek Dobra. Dla młodzieży Mały Gość Niedzielny, Wzrastanie. Są interesujące książki o tematyce religijnej, m.in. album na Światowe Dni Młodzieży Oto ja. Pielgrzymując do wnętrza siebie, a z serii Wiara i Film książeczka Prześladowani chrześcijanie błagają o pomoc z filmem Największy z cudów. W ramach działalności charytatywnej są do nabycia baranki wielkanocne, karty świąteczne i pisanki z wizerunkiem naszego kościoła.

7.        W sobotę 19 III zapraszamy do modlitwy na wieczornej Mszy św. młodzież przygotowującą się do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. Po Mszy św. młodzież będzie rozprowadzała okolicznościowe kamizelki. Dziś zaś dzieci ze scholi i ministranci rozprowadzają ozdoby wielkanocne z których dochód przeznaczony jest na wyjazdy pielgrzymkowe tych grup. Bóg zapłać za wsparcie tej inicjatywy.

8.        23 III br. w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zaprasza na pieśni pasyjne w wykonaniu na jazzowo – więcej na afiszu w gablotce parafialnej.