GŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ ( 12 V 2019 r. )

1.      Dziś przeżywamy Światowy Dzień Modlitw o Powołania, a w naszej Ojczyźnie rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary  składane do puszek przed świątynią na utrzymanie naszego kaliskiego seminarium.

2.     W poniedziałek 13 maja po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo Różańca Fatimskiego i procesja wokół świątyni – serdecznie zapraszamy do wspólnoty modlitwy.

3.      Jest do nabycia nowy numer Opiekuna, Gościa Niedzielnego, Niedzieli, oraz Cudów i Łask Bożych.Dla dzieci: Anioł Stróż, Tęcza.Są książki o tematyce religijnej.

4.       W  czwartek 16 maja po Mszy św. wieczorowej spotkanie z rodzicami dzieci Komunii św. rocznicowej.

5.              W poniedziałek Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.

6.              29 maja br. będzie okazja na przekazanie elektroodpadów na cele misyjne. Po wyznaczeniu placu na tę zbiórkę przez P. Burmistrza podamy więcej szczegółów za tydzień.

7.             Prosimy, by w poniedziałek szczególnie uczestniczyły dzieci przedszkolne i z kl. I i II z rodzicami w nabożeństwach majowych, we wtorki dzieci klas III i IV, w środy dzieci klas V i VI, w czwartki gimnazjum i młodzież a w piątki klasy VII i VIII.