OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXVII OKRESU ZWYKŁEGO (6 X 2019 r.)

1.         Uczyńmy wszystko, by rozpoczęte dziś misje parafialne zostały jak najlepiej przeżyte przez nas, naszych najbliższych i całą wspólnotę parafialną. W tym kontekście prosiłbym tych z Parafian, którzy mogą i zechcą, by w intencji misji a szczególnie spowiedzi misyjnej ofiarowali jeden dzień postu o chlebie i wodzie. Wiem, że wielu z Parafian to uczyniło – serdeczne Bóg zapłać. Bardzo proszę wszystkich ludzi wierzących w Boga i praktykujących o udekorowanie swych posesji na terenie całej parafii.

2.        W przyszłą niedzielę przeżywamy XIX Dzień Papieski. Z racji misji w naszej parafii dzień ten przeżyjemy wraz ze zbiórką do puszek ofiar na stypendia zdolnej młodzieży, znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej 20 października.  

3.        Jest prasa katolicka: nowy nr Opiekuna i pozostałe czasopisma, a dla dzieci Anioł Stróż, Tęcza, Świat misyjnyz dziesiątka różańca. Dla młodzieży Mały Gość Niedzielny. Są kalendarze diecezjalne i książki o tematyce religijnej.  

4.        W czasie Misji Parafialnych Kancelaria nieczynna. W ważnych sprawach proszę o kontakt indywidualny ze mną lub z ks. Karolem.

5.        W  niedzielę 13 października zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo różańca fatimskiego, które rozpocznie się o g. 1600.

5.        W poniedziałek po Mszy św. spotkanie ks. Karola z rodzicami wszystkich ministrantów – bardzo prosimy Rodziców o udział w tym spotkaniu.                                                                                                                                             Proboszcz