OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXVIII OKRESU ZWYKŁEGO (13 X 2019 r.)

1.         W przyszłą niedzielą w naszej parafii z powodu misji parafialnych, które dziś kończymy, będziemy przeżywali Dzień Papieski. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane w przyszłą niedzielę do puszek na stypendia dla zdolnej, ale ubogiej młodzieży.

2.        16 października z racji 41 rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na Biskupa Rzymu różaniec ofiarujemy w intencji parafii, byśmy, tak jak tego uczył św. Jana Paweł II, wiernie trwali przy Chrystusie i Kościele.

3.        18 października w święto św. Łukasza Ewangelisty różaniec ofiarujemy w intencji pracowników lecznictwa.

4.        19 października w 35 rocznicę śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki
(
19  X 1984 r.) prośmy za Jego wstawiennictwem o pomyślność dla Ojczyzny oraz  o szybką Jego kanonizację – w tej intencji ofiarujemy różaniec. 

5.        Jest prasa katolicka: wraz z Opiekunem w którym mamy piękny akcent opatówecki są pozostałe czasopisma, które rozprowadzamy. Jest kalendarz diecezjalny, będący cegiełką na utrzymanie seminarium.

6.        Intencje mszalne w tym tygodniu wg wywieszonego porządku w gablotce parafialnej. W poniedziałek kancelaria parafialna będzie nieczynna. We wtorek spotkanie z kl. 7 a w kościele o g. 1800.

7.        Pragniemy przypomnieć, że od jutra tj. poniedziałku wracamy do ustalonego porządku prowadzenia różańca a mianowicie: Różaniec prowadzą: w poniedziałki klasy: 0, 1 i 2 wraz z rodzicami, we wtorki kl. 3 i 4, w środy kl. 7 i 8, w czwartki schola i ministranci, w piątki klasy:  5 i 6 a w soboty i niedziele na przemian Żywy Różaniec, Grupa O. Pio, Grupa Oliwkowa, chór.

8.        W piątek wycieczka do Zamościa, Krasnegobrodu i Lublina. Zbiórka przy kościele i wyjazd o g. 1300.                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Proboszcz