OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY ( 7 VI 2020 r. )

1.      We środę po mszy św. wieczorowej zapraszamy dziewczynki pod opieką rodziców na próbę sypania kwiatków na procesję Bożego Ciała.

2.                    W czwartek 11 czerwca uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze św. w  przeddzień uroczystości Bożego Ciała: we środę o godz. 1800 a w dzień uroczystości o godz. 800, suma o godz. 1000 i po niej procesja Eucharystyczna wokół świątyni. Prosimy o udział asystę. Po południu Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, Msza św. o godz. 1700a po niej procesja eucharystyczna wokół świątyni, która przygotowują Wierni z Borowa. W oktawie Bożego Ciała każdego dnia uczestniczymy w procesji Eucharystycznej po Mszy św. wieczorowej. W poszczególne dni oktawy wierni z poszczególnych wiosek przygotowując procesję wokół świątyni uczestniczą w liturgii Eucharystycznej sprawowanej w intencji danej wioski. I tak w piątek 12 VI o godz. 1800 Wierni z Józefowa. W sobotę 13 czerwca po mszy św. wieczorowej uczestniczymy w nabożeństwie Różańca Fatimskiego. W niedzielę po mszy św. wieczorowej procesję przygotowują  Wierni z Cieni Folwark, Cieni Pierwszej i Michałowa Czwartego. W przyszłą niedzielę podamy porządek procesji na dalsze dni do zakończenia oktawy Bożego Ciała.

3.                W  piątek o g. 1930 msza św. o błogosławieństwa.

4.                W sobotę o godz. 900 próba dzieci przystępujących do Komunii św. rocznicowej i spowiedź dla tych dzieci.

5.                 Jest do nabycia prasa katolicka nowy nr Opiekunaz interesującymi artykułami, Gość Niedzielny, Niedziela, Miłujcie się. Dla dzieci: Tęcza, Anioł Stróż. Dla młodszej młodzieży Mały Gość Niedzielny. Są książki o tematyce religijnej m. in. Youcat dla dzieci. Katolicki katechizm dla dzieci i rodziców.                                                                                                        proboszcz